O nas

zadzwoń 661-661-200

Kariera

Marzysz o prestiżowym, dobrze płatnym zawodzie? Chciałbyś realizować kolejne cele w karierze zawodowej otoczony szacunkiem klientów? Czujesz, że nie odpowiada Ci pasywna praca za biurkiem?

Zawód eksperta kredytowego jest właśnie dla Ciebie!

 • To zawód zaufania publicznego, w którym realizujesz się, służąc innym.
 • Dobierasz efektywne rozwiązania finansowe w zależności od potrzeb klienta.
 • Dzięki Twojej wiedzy i doświadczeniu inni mogą cieszyć się, realizując swoje marzenia. 
 • Profesjonalizmem i uczciwością zdobędziesz zaufanie i pozycję na rynku, jako specjalista w dziedzinie finansów!

Aktualne oferty pracy:

·         Specjalista ds. kredytów hipotecznych (oferta dot. Warszawy)

Profil

Poszukujemy osób z doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów finansowych, najlepiej kredytów hipotecznych. Specjalista powinien posiadać umiejętność planowania własnej aktywności zawodowej, chęć do dalszego rozwoju oraz akceptować prowizyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy. 

Korzyści

Jeśli masz dosyć nierealnych limitów sprzedażowych i atmosfery, chciałbyś pracować w przyjaznym otoczeniu, czuć się ważną częścią firmy zapraszamy do Feniks Finanse - tutaj w pełni rozwiniesz swoje możliwości. Proponujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
 • brak wyznaczonych limitów sprzedaży i preferowanych ofert banków
 • elastyczne godziny pracy
 • budowę własnej, a nie firmowej bazy Klientów
 • pracę w stabilnej firmie o niskiej rotacji pracowników
 • stałe wsparcie merytoryczne i koleżeńską atmosferę w biurze
 • nowoczesne systemy IT oraz stale aktualizowane informacje produktowe 

·         Doradca ds. kredytów hipotecznych (oferta dot. Warszawy)

Profil

Poszukujemy osób wytrwałych w dążeniu do osiągania celów i potrafiących zmotywować się do samodzielnej pracy. Początkujący doradca powinien posiadać ogólna znajomość rynku finansowego w Polsce. Mile widziane będą doświadczenie i sukcesy w sprzedaży, niekoniecznie związanej z finansami.

Korzyści

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie konieczne jest doskonałe przygotowanie zawodowe naszych doradców. Początkującym doradcom proponujemy indywidualne sesje szkoleniowe dotyczące teoretycznych zasad funkcjonowania produktów finansowych oraz modelu obsługi Klientów Feniks Finanse. Równocześnie, korzystając z pomocy Feniks Finanse, Doradca rozpoczyna pozyskiwanie Klientów oraz nawiązuje relacje z partnerami sprzedaży. Następnym elementem szkoleń jest doskonalenie umiejętności z zakresu tworzenia planów finansowych i ich prezentacji. Praca na tym stanowisku wymaga od doradców stałego udziału w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych Feniks Finanse, jak również zewnętrznych organizowanych przez instytucje partnerskie.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego oraz CV) zawierających informacje, o których mowa w art. 221 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres email: rekrutacja@feniksfinanse.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.